בלנהיים
שלום אורח/תכניסההרשמה
חיפוש באתר:  
   
 
 
Q&A מסלול אישי/ מורחב

שאלות ותשובות אודות המסלול האישי והמסלול המורחב

מה מייחד את המסלול האישי והמסלול המורחב ?

אלו המסלולים היחידים בישראל המבטיחים למועמדים ייעוץ אישי בקבלה לתואר שני בפסיכולוגיה מפסיכולוגיות מומחיות (ולא מתמחים) בקלניקה שלהן. שירותי ההכנה של בלנהיים הינם אישיים מתוך הבנה כי כל מועמד הוא שונה עם צרכים שונים בתהליך הקבלה לתואר שני. כל הפגישות נקבעות באופן אישי בין הסטודנט/ית לפסיכולוגית שעימה עובדים, כך שתאריכי הפגישות גמישים ומתאימים ללו"ז של סטודנטים בהתאם למספר פגישות ההכנה במסלול האישי ובמסלול המורחב.

מדוע שירותי ההכנה של בלנהיים ניתנים על ידי פסיכולוגיות מומחיות?

כל שירותי הייעוץ של בלנהיים ניתנים על ידי פסיכולוגיות מומחיות מכמה סיבות: ראשית, בכל המוסדות האקדמיים תהליכי המיון מתבצעים על ידי פסיכולוגיות מומחיות, לכן הכנה על ידי פסיכולוגיות מבטיחה תהליך דומה, ככול שניתן, לתהליך הקבלה במוסדות האקדמיים. שנית, תהליך הייעוץ מלווה בתהליך ליווי אישי וריגשי מפרך שמאפשר לניסיונן של הפסיכולוגיות לבוא לידי ביטוי בליווי המועמדים. שלישית, מכיוון שתהליך הייעוץ בבלנהיים הוא תהליך אישי, כל הליווי מתבצע באופן אישי על ידי הפסיכולוגיות בקליניקה שלהן. הדבר מבטיח למועמדים סודיות מלאה וליווי אישי על פי צרכי המועמדים. 

כמה שעות ייעוץ אקבל בפועל ? בכמה שעות אקדמיות יהיה מדובר?

כאמור המסלול האישי כולל 6 שעות ייעוץ אישיות וכן סדנא קבוצתית בת כשעתיים. כלומר סך הכל 8 שעות מלאות, כולן עם פסיכולוגיות מומחיות. המסלול המורחב כולל 9 שעות ייעוץ אישיות וכן סדנא קבוצתית בת כשעתיים. כלומר סך הכל 11 שעות מלאות, כולן עם פסיכולוגיות מומחיות. השעות בבלנהיים הינן 60 דקות מלאות של ייעוץ אישי ולא "שעה אקדמית" כזאת או אחרת.

מדוע השירות בבלנהיים הוא אישי ולא קבוצתי?

השירות בבלנהים הינו שירות ייעוץ אישי על ידי פסיכולוגיות. השירות ניתן באופן אישי על מנת למקסם את הכנת הסטודנטים ועל מנת לענות על הצרכים של הסטודנטים לקבל הכנה אישית. מהניסיון המקצועי שלנו, שיטה זו מאפשרת לסטודנטים להתמקד במה שחשוב להם ולא במה שחשוב לקבוצה שלמה של סטודנטים. ההכנה הקבוצתית במסלול היא במסגרת הסדנאות הקבוצתיות. בסדנאות זוכים המועמדים להכנה קבוצתית (בהתאם למטרות הסדנא) ולמשוב אישי (בהתאם לאני מאמין של בלנהיים) שהכנה אישית, גם במסגרת הסדנאות הקבוצתיות, היא שתבטיח למועמדים להביא את עצמם לידי ביטוי מלא בתהליך הקבלה שלהם לתואר שני בפסיכולוגיה.

האם אשלם על הכרת תהליך הקבלה? הכרת המגמות השונות וחומרי ההרשמה?

במרכז המידע של בלנהיים תוכלו למצוא את כל המידע על תהליך הקבלה לתואר שני וכן את תנאי הקבלה למגמות השונות ותהליך הקבלה בכל מגמה חופשי ופתוח לכל הסטודנטים. אנחנו לא מאמינים שצריך לגבות על מידע שניתן להשיג אותו חינם. אנו בבלנהים משקיעים מאות שעות מחקר בפיתוח באמצעות יועצים אקדמיים מומחים, על מנת לספק למועמדים שלנו את המידע העדכני והאקסלוסיבי על תהליכי הקבלה לתואר שני בפסיכולוגיה בישראל. המחקר של בלנהיים מוכיח את עצמו ומאפשר לסטודנטים להכיר את תהליכי הקבלה למגמות השונות לעומק.

מה המסלולים מחייבים אותי כמועמד/ת?

המסלולים מחייבים לבצע עבודת הכנה בבית על מנת לצמצם בעלויות התהליך עבורם. עם הרישום לבלנהיים תוכל להיחשף לטיפים מלאים לתקציב מוגבל.

נרשמתי למסלול האישי או למסלול המובנה והבנתי שאני זקוקה לסיוע נוסף, האם אוכל לקבל אותו? ובאיזה עלות?

בהחלט. מטרתם של המסלול האישי והמסלול המורחב הינה למקד את תהליך ההכנה ולספק לסטודנטים מסגרת הכנה מובנית. במסגרת תהליך העבודה עם בלנהיים נחשפים הסטודנטים לכל רכיבי תהליך העבודה של בלנהיים והם יכולים להוסיף שעות ייעוץ ממוקדות מתוך סל השירותים. עלות שעת ייעוץ נוספת בבלנהיים למועמדים שמבקשים הכנה נוספת, לאחר סיום השעות במסלול האישי הוא עלות שעת ייעוץ של בלנהיים בייעוץ הממוקד עם הנחה של 10%.

האם שיטת הייעוץ משתנה במסלול האישי ובמסלול המורחב?

לא. בבלנהיים אנו מאמינים כי ייעוץ אישי מפסיכולוגית מומחית הוא המפתח לתהליך ההכנה המקיף ביותר, על כן כל פגישות הייעוץ במסלול האישי ובמסלול המורחב הינן אישיות.

האם אוכל לקבל הכנה לסדנאות קבוצתיות במסגרת המסלול האישי והמסלול המורחב?

בהחלט. כאמור, ההכנה לסדנא קבוצתית הינה חלק אינטגרלי מהמסלול המורחב וניתנת בהנחה משמעותית לנרשמים למסלול האישי כמפורט להלן:

מי מעביר את הסדנאות הקבוצתיות של בלנהיים?

את הסדנאות הקבוצתיות של בלנהיים מעבירות פסיכולוגיות המתמחות בכך על פי שיטת ההכנה שפותחה בבלנהים לסדנאות. הסטודנטים זוכים להיחשף בסדנא לכלל המאפיינים של סדנא קבוצתית במוסדות האקדמיים ומדמים את מצב האמת בתוספת משוב קבוצתי בתום הסדנא. 

מצאת טעות -אנא עדכנ/י אותנו במייל  mistake@blenheim.co.il


מכיוון שמסלולי הליווי בבלנהיים נערכים במתכונת של ייעוץ אישי, לצערנו אין באפשרותנו לייעץ לכל הסטודנטים שפונים אלינו. לכן מומלץ להקדים ולהירשם

 

אודות
 אודות
 הצוות שלנו
 השוואת מסלולי הייעוץ
 לימודי פסיכולוגיה בחו"ל
 הייחודיות שלנו
תהליך הקבלה MA פסיכולוגיה
 תהליך הקבלה-כללי
 קצת על קורות החיים/ תיאור עצמי
 קצת על ראיונות/ מרכזי הערכה
 קצת על המלצות
 שאלות ותשובות על תהליך הקבלה
 נוסחה מנצחת לקורות חיים ?
מרכז המידע פסיכולוגיה
 תואר שני בפסיכולוגיה למתחילים
 תואר שני בפסיכולוגיה למתקדמים
 השלמה לקלינית באוניברסיטת ת"א
 תוכניות השלמה לעבודה סוציאלית
 השוואת מסלולי הייעוץ
שאלות ותשובות
 בלנהיים כללי
 בלנהיים שירותים
 אתיקה
 בלנהיים חו"ל
סטודנטים מספרים
 "אני רוצה להודות לצוות של...
 "אהבתי בבלנהיים את היחס ה...
 "כשהתחלתי את התהליך בבלנה...
 "אני ממליצה בחום על בלנהי...
 "אני חייבת לציין שכל התהל...
 "בלנהיים סיפקו לי שירות א...
צור קשר
 בלנהיים דרושים
 שתפו אותנו...
 אודות השם "בלנהיים"
 טופס קבלת פרטים
מסלולי הייעוץ  מסלולי הייעוץבלוג  בלוגעוד פרטים ?   עוד פרטים ? לעדכונים שוטפים!  לעדכונים שוטפים!פורום בלנהיים   פורום בלנהיים
© כל הזכויות שמורות לבלנהיים.
נבנה ע"י בי אנד די אתרים | בניית אתרים | אחסון אתרים