בלנהיים
שלום אורח/תכניסההרשמה
חיפוש באתר:  
   
 
 
Q&A הייעוץ הממוקד

שאלות ותשובות אודות הייעוץ הממוקד

האם שיטת הייעוץ משתנה הייעוץ הממוקד?

לא. בבלנהיים אנו מאמינים כי ייעוץ אישי מפסיכולוגית מומחית הוא המפתח לתהליך ההכנה המקיף ביותר, על כן כל פגישות בייעוץ הממוקד הינן פגישות אישיות על ידי פסיכולוגיות מומחיות.

האם אוכל לקבל הכנה לסדנאות קבוצתיות במסגרת הייעוץ הממוקד?

הכנה לסדנא קבוצתית אינה חלק מהייעוץ הממוקד וניתן להצטרף לסדנא קבוצתית באמצעות הזמנה נפרדת בממשק הסטודנטים האישי שנפתח לכל מועמד/ת של בלנהיים עם השלמת תהליך ההרשמה.

מדוע שירותי ההכנה של בלנהיים ניתנים על ידי פסיכולוגיות מומחיות?

כל שירותי הייעוץ של בלנהיים ניתנים על ידי פסיכולוגיות מומחיות מכמה סיבות: ראשית, בכל המוסדות האקדמיים תהליכי המיון מתבצעים על ידי פסיכולוגיות מומחיות, לכן הכנה על ידי פסיכולוגיות מבטיחה תהליך דומה, ככול שניתן, לתהליך הקבלה במוסדות האקדמיים. שנית, תהליך הייעוץ מלווה בתהליך ליווי אישי וריגשי מפרך שמאפשר לניסיונן של הפסיכולוגיות לבוא לידי ביטוי בליווי המועמדים. שלישית, מכיוון שתהליך הייעוץ בבלנהיים הוא תהליך אישי, כל הליווי מתבצע באופן אישי על ידי הפסיכולוגיות בקליניקה שלהן. הדבר מבטיח למועמדים סודיות מלאה וליווי אישי על פי צרכי המועמדים.

מדוע השירות בבלנהים הוא אישי ולא קבוצתי?

השירות בבלנהים הינו שירות ייעוץ אישי על ידי פסיכולוגיות. השירות ניתן באופן אישי על מנת למקסם את הכנת הסטודנטים ועל מנת לענות על הצרכים של הסטודנטים לקבל הכנה אישית. מהניסיון המקצועי שלנו, שיטה זו מאפשרת לסטודנטים להתמקד במה שחשוב להם ולא במה שחשוב לקבוצה שלמה של סטודנטים. ההכנה הקבוצתית במסלול היא במסגרת הסדנאות הקבוצתיות. בסדנאות זוכים המועמדים להכנה קבוצתית (בהתאם למטרות הסדנא) ולמשוב אישי (בהתאם לאני מאמין של בלנהיים) שהכנה אישית, גם במסגרת הסדנאות הקבוצתיות, היא שתבטיח למועמדים להביא את עצמם לידי ביטוי מלא בתהליך הקבלה שלהם לתואר שני בפסיכולוגיה.

האם אשלם על הכרת תהליך הקבלה? הכרת המגמות השונות וחומרי ההרשמה?

במרכז המידע של בלנהיים תוכלו למצוא את כל המידע על תהליך הקבלה לתואר שני וכן את תנאי הקבלה למגמות השונות ותהליך הקבלה בכל מגמה חופשי ופתוח לכל הסטודנטים. אנחנו לא מאמינים שצריך לגבות על מידע שניתן להשיג אותו חינם. אנו בבלנהים משקיעים מאות שעות מחקר בפיתוח באמצעות יועצים אקדמיים מומחים, על מנת לספק למועמדים שלנו את המידע העדכני והאקסלוסיבי על תהליכי הקבלה לתואר שני בפסיכולוגיה בישראל. המחקר של בלנהיים מוכיח את עצמו ומאפשר לסטודנטים להכיר את תהליכי הקבלה למגמות השונות לעומק.

מי מעביר את הסדנאות הקבוצתיות של בלנהיים?

את הסדנאות הקבוצתיות של בלנהיים מעבירות פסיכולוגיות המתמחות בכך על פי שיטת ההכנה שפותחה בבלנהים לסדנאות. הסטודנטים זוכים להיחשף בסדנא לכלל המאפיינים של סדנא קבוצתית במוסדות האקדמיים ומדמים את מצב האמת בתוספת משוב קבוצתי בתום הסדנא. 

מצאת טעות -אנא עדכנ/י אותנו במייל  mistake@blenheim.co.il


מכיוון שמסלולי הליווי בבלנהיים נערכים במתכונת של פגישות אישיות של המועמדים עם פסיכולוגית מומחית בקליניקה שלה, לצערנו אין באפשרותנו לייעץ לכל הסטודנטים שפונים אלינו. לכן מומלץ להקדים ולהירשם.

הייעוץ הממוקד מתקיים ברוב חלקי הארץ. הגיבו על הייעוץ הממוקד בבלנהיים בלוג

אודות
 אודות
 הצוות שלנו
 השוואת מסלולי הייעוץ
 לימודי פסיכולוגיה בחו"ל
 הייחודיות שלנו
תהליך הקבלה MA פסיכולוגיה
 תהליך הקבלה-כללי
 קצת על קורות החיים/ תיאור עצמי
 קצת על ראיונות/ מרכזי הערכה
 קצת על המלצות
 שאלות ותשובות על תהליך הקבלה
 נוסחה מנצחת לקורות חיים ?
מרכז המידע פסיכולוגיה
 תואר שני בפסיכולוגיה למתחילים
 תואר שני בפסיכולוגיה למתקדמים
 השלמה לקלינית באוניברסיטת ת"א
 תוכניות השלמה לעבודה סוציאלית
 השוואת מסלולי הייעוץ
שאלות ותשובות
 בלנהיים כללי
 בלנהיים שירותים
 אתיקה
 בלנהיים חו"ל
סטודנטים מספרים
 "אני רוצה להודות לצוות של...
 "אהבתי בבלנהיים את היחס ה...
 "כשהתחלתי את התהליך בבלנה...
 "אני ממליצה בחום על בלנהי...
 "אני חייבת לציין שכל התהל...
 "בלנהיים סיפקו לי שירות א...
צור קשר
 בלנהיים דרושים
 שתפו אותנו...
 אודות השם "בלנהיים"
 טופס קבלת פרטים
מסלולי הייעוץ  מסלולי הייעוץבלוג  בלוגעוד פרטים ?   עוד פרטים ? לעדכונים שוטפים!  לעדכונים שוטפים!פורום בלנהיים   פורום בלנהיים
© כל הזכויות שמורות לבלנהיים.
נבנה ע"י בי אנד די אתרים | בניית אתרים | אחסון אתרים